“W świetle prawa”

Twój prawniczy blog

Najnowsze wpisy

Zakres doradztwa

Prawo cywilne - Radca Prawny Opoczno Anna Wiktorowicz

Prawo cywilne

Kancelaria świadczy kompleksowe wsparcie i rozwiązania dla Klientów w różnych kwestiach prawnych. Przygotowujemy, negocjujemy i opiniujemy umowy, dbając o ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa cywilnego. Działamy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania i zminimalizować ryzyko prawne

Prawo administracyjne - Radca Prawny Opoczno Anna Wiktorowicz

Prawo administracyjne

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa administracyjnego, które obejmuje reprezentowanie naszych Klientów przed organami administracji publicznej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalizujemy się w sporządzaniu skarg administracyjnych i odwołań, które są nieodzowne w procesie dochodzenia praw Klientów.

Prawo rodzinne - Radca Prawny Opoczno Anna Wiktorowicz

Prawo rodzinne

Usługi prawne naszej kancelarii w zakresie prawa rodzinnego są oparte na solidnej wiedzy prawniczej, doświadczeniu oraz empatii. Skupiamy się na obszarach takich jak: sprawy rozwodowe, separacja, unieważnienie małżeństwa oraz sprawy o podział majątku wspólnego małżonków. Jako mediator w zakresie prawa rodzinnego, oferuję również alternatywne rozwiązania sporów.

Windykacja - Radca Opoczno Anna Wiktorowicz

Kancelaria Radcy Prawnego w Opocznie – dr Anna Wiktorowicz oferuję usługę prawną w zakresie windykacji należności, która ma na celu dochodzenie zapłaty należności na drodze sądowej i polubownej. Specjalizujemy się w skutecznym odzyskiwaniu długów oraz reprezentowaniu Klientów w postępowaniu egzekucyjnym. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie kierować sprawy do egzekucji komorniczej, zapewniając naszym Klientom optymalne wyniki.

Prawo pracy - Radca Prawny Opoczno Anna Wiktorowicz

Prawo pracy

Nasza kancelaria prawna świadczy w Opocznie wszechstronne doradztwo prawne dla pracodawców i pracowników, obejmujące wszelkie sprawy związane z przebiegiem stosunku pracy, jego rozwiązaniem, urlopami oraz odszkodowaniami za wypadki przy pracy. Nasze bogate doświadczenie w reprezentowaniu interesów zarówno pracowników, jak i pracodawców przed sądami pracy gwarantuje skuteczną ochronę praw obu stron. Jak możemy Ci pomóc?

Potrzebujesz porady prawnej?

Nie odkładaj problemów na później. Umów się na spotkanie i uzyskaj pomoc.